Тексты новогодних поздравлений
Тексты новогодних
поздравлений

(097) 358 55 91
(097) 358 25 01
alicewondercard@gmail.com

Весільні привітання на українській мові:


***

Шановні наречені! Дозвольте побажати Вам, щоб Ваш сімейний шлях був надзвичайно щасливим і світлим! Цінуйте кожну мить, прожиту разом, кохайте один одного щиро, довіряйте один одному і пишайтеся взаємними успіхами. Бажаємо Вам виховати здорових, розумних і достойних синіх та чарівних і прекрасних дочок!


***

Дорогий ______(ім`я). Щиро і душевно висловлюємо свої поздоровлення з самою вагомою подією у твоєму житті! Тепер, поряд з тобою завжди ніжна, чарівна і прекрасна жінка, якій завжди буде потрібна твоя допомога і підтримка. Будь достойним чоловіком і оберігачем власного домашнього вогнища!


***

Дорогі ____________(імена)! Ми дуже щасливі за Вас, дорогі і веселі наші друзі! Від сьогодні Ви стали законними чоловіком і дружиною і для Вас почнеться самий цікавий і захоплюючий час, який доведеться прожити разом. Віднині Ви завжди будете поряд, нехай любов і радість зігрівають Ваше подружжя! Завжди пам`ятайте цей урочистий день і будьте щасливі!


***

Вітаємо Вас! Тепер Ви нова, молода, міцна і дружня сім`я. А все, що молоде, те завжди дуже красиве, ось і Ви як два красивих янголи, сьогодні перед нами. Будьте успішними і щасливими, дорогі наші, нехай ваше подружжя подолає довгі-довгі роки, і ваше кохання ніколи не згасне і не послабшає у ваших серцях, нехай взаємна турбота і ніжність укріплюються день-у-день!


***

Дорогі _______ (імена), вітаємо Вас з Днем весілля! В цей день, коли ви об`єдналися в одну сім`ю, в Вашому саду розпустилися дві гарні троянди, а на небосхилі дві зіроньки стали світити ще яскравіше. І нехай у троянд є гострі шипи, а зірки можуть бути дуже далеко одна від одної, продовжуйте і надалі ідти поруч з великим коханням. Цінуйте свої почуття, оберігайте їх, а вони збережуть Вас! Любові Вам і щастя!

Пожалуйста, заполните форму!

Вы ввели неверный e-mail или пароль,
попробуйте снова!

е-mail
пароль

Пожалуйста, заполните форму!

Вы ввели неверный e-mail или пароль,
попробуйте снова!

е-mail
пароль